Zapięcia do pinów metalowych 

Produkujemy piny w kilku technikach. W ofercie mamy też różne rodzaje zapięć do pinów metalowych, tak aby każdy mógł wybrać rozwiązanie optymalne dla siebie.

Piny metalowe zazwyczaj mają małe rozmiary. Są wykonywane z metalu w całości - piny metalowe tłoczone i piny metalowe odlewane lub w dużej części piny metalowe zalewane żywicą. Każdy rodzaj pinów ma możliwość umieszczenia z tyłu różnych typów zapięć służących do zamocowania.

Zapięcia do pinów metalowych producent, zapięcie magnetyczne zapięcie motylek zapięcie śrubka - do pinów 

Najpopularniejszym i najtańszym zapięciem są motylki do pinów (na zdjęciu nr 1) . Jest to zapięcie dwuczęściowe. Jeden element gwoździk mocowany jest na stałe do pina, a druga część motylek służy do przymocowania pina po przekłuciu odzieży. Zapięcie to stosowane jest jako podstawowe, we wszystkich rodzajach pinów metalowych produkowanych przez naszą firmę. 

Alternatywę bez konieczności przekłuwania odzieży stanowi zapięcie magnetyczne do pinów metalowych. W ofercie mamy klika modeli tego typu zapięcia.

- w pinach zalewanych żywicą bez ramki wykonujemy stalowy podkład, a osobny magnes stanowi element zapięcia (na zdjęciu nr 3)

- w pinach zalewanych żywicą z ramką oraz tłoczonych jest to zapięcie dwuczęściowe. Jeden magnes mocowany jest na stałe do pina, a drugi służy do mocowania do odzieży (na zdjęciu nr 4)

- w pinach o dużych rozmiarach istnieje możliwość przyklejenia na taśmie dwustronnej mocnego zapięcia magnetycznego listwowego.

Bardzo mocny sposób na przypięcie to śrubka do pinów metalowych z nakrętką. Ten typ zapięcia możemy wykonać w pinach zalewanych żywicą z ramką oraz tłoczonych. Wadą jest grubość gwintu śrubki - około 3mm. Mocowanie wymaga zazwyczaj przedziurawienia odzieży (na zdjęciu nr 2).

Do większych rozmiarów pinów metalowych tłoczonych oraz zalewanych żywicą z ramką  możemy zamontować zapięcie typu agrafka (na zdjęciu nr 5).

Przy większych nakładach istnieje możliwość zamówienia różnych zapięć do jednego wzoru pina w ramach nakładu - np część z zapięciem na motylek a część np z zapięciem magnetycznym - przeznaczonym np dla osób, które nie chcą przekłuwać materiału.   

Zapraszamy do pytań, chętnie doradzimy jakie zapięcie do pina wybrać, tak aby spełniło Państwa oczekiwania. 

Słowa kluczowe: zapięcia do pinów, zapięcia do pinów metalowych, zapięcia magnetyczne do pinów, motylki do pinów, śrubka do pinów, agrafka do pinów metalowych, piny metalowe z zapięciem magnetycznym bez przekłuwania. 

 

­