Badziki indywidualne kształty 

Od kilku lat jesteśmy producentem badzików w indywidualnym kształcie. Oferta ta powstała, aby zaspokoić oczekiwania klientów, którzy potrzebują wyjątkowego gadżetu do promocji czy reklamy swojej firmy, a dostępne na rynku gotowe rozwiązania nie spełniają ich oczekiwań.

Badziki indywidualne kształty producent, badziki na zamówienie, badziki własne kształty   

W technologi tej zaproponować możemy zarówno figury proste: kółka, kwadraty, prostokąty jak też bardziej skomplikowane nieregularne kształty. W przypadku produkcji np. kwadratów wykonać możemy dokładnie ten wymiar, który wynika z projektu, bez konieczności dostosowywania się do gotowych komponentów. Jeśli chodzi o proste kształty nieregularne jest to jedyna metoda ich uzyskania.

Bazą badzików w indywidualnym kształcie jest podkład z pleksi z umieszczoną na nim pełnokolorową naklejką. Naklejka dodatkowo pokryta jest żywicą epoksydową co nadaje całości eleganckiego wyglądu.

Badziki w indywidualnym kształcie możemy zamocować do odzieży na kilka sposobów. Może to być standardowa agrafka (na zdjęciu nr 1), żabka klips (2) lub magnes (3). Wszystkie typy zapięć mocujemy do badzika na taśmie dwustronnej. Istnieje możliwość przygotowania zamówienia z miksem zapięć.

Badziki we własnym kształcie 

Badziki we własnym kształcie są rzadko spotykane. Wszyscy bazują na gotowych komponentach. Chętnie doradzimy, w jaki sposób z wykorzystaniem tej technologi zadziwić Odbiorców. Wystarczy przesłać projekt czy sugestie dotyczące grafiki. Zaproponujemy ciekawy gadżet, który zadziwi wszystkich - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Inne nazwy: badziki indywidualny kształt, badziki kształty na zamówienie - producent, badziki indywidualne kształty, badziki w indywidualnym kształcie, badziki nietypowe na zamówienie, badziki nietypowe producent, badziki kształty nietypowe na zamówienie, badziole nietypowe na zamówienie, buttony na agrafkę indywidualne kształty. 

­