Czyścik zawieszka

Jesteśmy producentem eleganckich czyścików do telefonów, mocowanych dzięki imitacji wtyczki do gniazda słuchawek. Czyściki te są w kształcie kwadratu o wymiarach 30,8x30,8mm. Czyścik do telefonu posiada z jednej strony powierzchnię służącą do czyszczenia, druga strona ma miejsce do umieszczenia nadruku reklamowego. Nadruk ten występuje w postaci naklejki zalewanej żywicą w rozmiarze 27,5x27,5mm.

Czyściki zawieszka do telefonu producent, czyściki do telefonu ze sznureczkiem, czyściki producent

Czyściki na sznureczku mają naklejki reklamowe drukowane na folii w pełnym kolorze. Dzięki temu reklama umieszczona na czyściku zawieszce jest elegancka i efektowna. Zabezpieczenie wydruku żywicą epoksydową daje efekt wypukłości. 

Czyściki na sznureczku wykonujemy od 100 sztuk z jednej grafiki.

Czyściki na sznureczki - mocowane na wtyczkę 

Mocowanie czyścika na sznureczku z wykorzystaniem obecnego w każdym telefonie gniazda słuchawek powoduje, że jest to gadżet uniwersalny. 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy napisać e-mail

Inne nazwy: czyścik na sznureczku, czyścik zawieszka, czyścik do telefonu w gniazdo słuchawek, czyściki mocowane do telefonów do gniazda słuchawki, czyściki reklamowe na sznureczku do telefonów, czyściki z nadrukiem mocowane do gniazda słuchawek. 

­