Piny metalowe w klapę marynarki

Jesteśmy producentem metalowych pinów w klapę marynarki. Piny zapinane na motylek mogą stanowić doskonały element dekoracyjny lub być symbolem przynależności do organizacji, firmy czy społeczności. Zazwyczaj przedstawiają logo, herb lub inny wzór graficzny, który utożsamiany jest z firmą czy grupą ludzi.

Piny metalowe w klapę na motylek możemy wyprodukować w kilku technikach, w zależności od oczekiwań Zamawiającego.

Piny metalowe w klapę marynarki producent, piny w klapę marynarki na zamówienie, piny do marynarki na zamówienie

Jeśli potrzebują Państwo taniego i kolorowego pina metalowego w klapę, zaproponujemy produkcję w technice zalewanej żywicą. W tej technice na metalowy podkład naklejana jest zalana żywicą naklejka wydrukowaną na folii - druk w pełnym kolorze. Zastosować możemy podkłady z ramką lub bez ramki. Posiadamy gotowe wykrojniki i kształty. Zastosowanie gotowych wykrojników wpływa korzystnie na obniżenie kosztów produkcji.

Jeśli chcą Państwo otrzymać piny metalowe w klapę w wersji ekskluzywnej, zaproponujemy piny metalowe tłoczone lub piny metalowe odlewane. Szczególną odmianę pinów odlewanych stanowią piny metalowe ażurowe.

Piny do marynarki producent, piny do marynarki na zamówienie, piny producent do marynarek

Zazwyczaj do zamocowania pina w klapie marynarki służy motylek. Dla wymagających mamy inne sposoby mocowania do odzieży.

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania optymalnej techniki wykonania Państwa pinów w klapę. Minimalna ilość zamówienia to 50 lub 100 sztuk w zależności od techniki wykonania.

Inne nazwy: piny metalowe w klapę marynarki, piny metalowe w klapę, piny metalowe w klape na motylek, producent pinów w klapę, piny metalowe mocowane w klapę marynarki, piny metalowe do klapy marynarki - producent, piny metalowe w klapę marynarki na indywidualne zamówienie, piny metalowe w klapę marynarki we własnym kształcie na zamówienie. 

 

­