Magnesy reklamowe na lodówkę 

Produkujemy magnesy reklamowe na lodówkę z blaszką w kształcie kwadratu oraz prostokąta. W produkcji wykorzystujemy gotowe szablony, więc wymiary magnesów są ściśle określone. Poniżej dostępne rozmiary magnesów usztywnianych blaszką:

- prostokąt: 78x53 mm, 120x54 mm, 120x75 mm, 115x37 mm, 90x65 mm
- kwadrat: 25x25 mm, 38x38 mm, 50x50 mm, 65x65 mm, 80x80 mm

Magnesy reklamowe na lodówkę producent, magnesy na lodówkę na zamówienie, magnesy reklamowe producent

Znakowanie magnesów odbywa się na papierze jako wydruk pełnokolorowy CMYK. Dodatkowo wydruk zabezpiecza się warstwą folii. Standardowo jest to folia błyszcząca, ale istnieje możliwość produkcji magnesów z folią matową. Produkowane przez nas magnesy mają grubość około 2,5-3mm. Dzięki blaszce, która stanowi podstawowy element składowy magnesu są one sztywne i trwałe.

Najczęściej wykonujemy magnesy prostokątne służące jako element promocyjny atrakcji turystycznych z danego regionu czy miasta. Coraz częściej zastępują one tradycyjne widokówki, będące pamiątką z podróży.

W ofercie posiadamy również okrągłe magnesy na lodówkę. Powstają one na bazie komponentów do badzików okrągłych. Pełna oferta tego asortymentu znajduje się w zakładce badziki magnes do lodówki.

Fakt, że zazwyczaj docelowym miejscem magnesu reklamowego jest lodówka, czyli ważny punkt każdego domu powoduje, że jest to idealny gadżet dla firm, które świadczą usługi dla zwykłych ludzi. Estetyczny i trwały magnes usztywniony blaszką zawierający telefony pizzerii czy taxi, będzie zawsze pod ręką.

Wykonujemy magnesy na lodówkę z przesłanych gotowych projektów, ale służymy również pomocą tym, którzy mają tylko pomysł. Czekamy na kontakt z Państwa strony. Magnesy w tej technice wykonujemy od 100 sztuk z jednego wzoru graficznego. 

Zamiennie stosowane nazwy: magnesy reklamowe na lodówkę, magnesy na lodówkę, magnesy na lodówkę na zamówienie, magnesy reklamowe producent,  magnesy usztywnione blaszką, magnesy na lodówkę z własnym nadrukiem reklamą, magnesy z blaszką magnesy reklamowe. 

­