Badziki kwadratowe na agrafkę

Nasza firma to producent badzików kwadratowych zapinanych na agrafkę. W produkcji wykorzystywane są gotowe komponenty. Dzięki temu cena jednostkowa jest niska.

Oferujemy kilka rozmiarów badzików kwadratowych, dlatego każdy znajdzie wielkość odpowiednią dla swojej grafiki. 

Badziki kwadratowe producent, badziki kwadratowe na agrafkę, badziki kwadratowe na zamówienie

Badziki kwadratowe mają możliwość zamocowania agrafki w układzie poziomym lub pod skosem. Daje to większe możliwości wyeksponowania umieszczonego na kwadracie wzoru. Jest również możliwość zamocowania do badzika kwadratowego magnesu - otrzymamy wtedy ciekawy magnes do lodówki.

Produkujemy badziki kwadratowe w rozmiarach 30x30 mm, 40x40 mm oraz 50x50 mm. Małe rozmiary wykonujemy od 100 sztuk z wzoru, a rozmiar 50x50 mm już od 10 sztuk. W przypadku grafiki czy loga o innych proporcjach zapraszamy do skorzystania z innych dostępnych w naszej firmie badzików na agrafkę. Są to np. badziki prostokątne. Jeżeli masz pomysł na nieszablonowe rozwiązanie, możemy wykonać dla Ciebie badziki w indywidualnym kształcie.

Prześlij do naszej firmy grafikę, którą mamy umieścić na badziku. Wykonamy dla Ciebie projekt i prześlemy go do akceptacji. Jeśli masz tylko pomysł na wygląd badzika, opisz co ma się na nim znaleźć, postaramy się przygotować dla Ciebie projekt zgodny z oczekiwaniami. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Inne nazwy: badziki kwadratowe na zamówienie, producent badzików kwadratowych, badziki kwadratowe zapinane na agrafkę, badziole kwadratowe, buttony kwadratowe na agrafkę. 

 

 

­