Badziki okrągłe na agrafkę

Jesteśmy producentem badzików na agrafkę. Jest to tani gadżet reklamowy. Można go wykorzystać jako pamiątkę po imprezach szkolnych czy firmowych, zlotach harcerskich, zjazdach rodzinnych i innych wydarzeniach wartych upamiętnienia.

Duży wybór rozmiarów badzików okrągłych, jaki oferuje nasza firma, umożliwi każdemu zaprezentowanie swojego wzoru czy grafiki w najkorzystniejszym formacie. Małe loga wystarczy umieścić na rozmiarze 25 mm, 32 mm czy 37 mm. Zdjęcia czy skomplikowane grafiki korzystniej zaprezentują się na rozmiarze 75 mm czy 100 mm. W ofercie nasza firma ma jeszcze rozmiary pośrednie najczęściej zamawiane 44 mm i 56 mm. Każdy z Państwa znajdzie więc rozmiar badzika odpowiedni dla swoich potrzeb. 

Badziki okrągłe producent, badziki okrągłe na zamówienie, badziki okrągłe z własnym nadrukiem

Badziki na agrafkę - tani nośnik reklamy

Grafiki na badzikach to pełnokolorowy wydruk na papierze zabezpieczony folią. Dzięki temu są to gadżety tanie, a zarazem kolorowe i niepowtarzalne.

Standardowe zapięcie badzików na agrafkę pozwala na zamocowanie ich w prosty sposób do dowolnej odzieży czy np. plecaka.

Badziki okrągłe mogą mieć też tył w postaci magnesu na lodówkę, wsuwki, żabki a dla wymagających klientów również zapięcie magnetyczne do odzieży. Zapięcie magnetyczne umożliwia zamocowanie badzika na garderobie bez potrzeby przekłuwania go agrafką.

Jako długoletni producent badzików okrągłych dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i pomóc w zaprojektowaniu badzika tak, by spełnił Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! 

Zamiennie stosowane nazwy: badziki na agrafkę na indywidualne zamówienie, badziki na agrafkę producent, badziki reklamowe na agrafkę produkowane na indywidualne zamówienie, badziki z agrafką do ubrania na zamówienie. 

­