Piny metalowe zalewane żywicą z ramką

Nasza firma jest producentem pinów metalowych zalewanych żywicą z ramką. Technologia ta polega na wytłoczeniu w metalu podkładu w określonym kształcie, a następnie w przetłoczenie w podkładzie wkleja się naklejkę zalewaną żywicą. Po wklejeniu, dookoła naklejki widać metalową ramkę wybitą w podkładzie. Naklejka drukowana jest w pełnym kolorze i pokryta żywicą epoksydową. Posiadamy gotowe matryce do tłoczenia podkładów - tabelka na dole strony. 

Piny zalewane żywicą z ramka producent, piny metalowe 3d z żywicą z ramką, piny metalowe 3d z epoksydem z ramką

Najczęściej podkłady do pinów metalowych z ramką wybija się z mosiądzu. Jest to metal koloru złotego i taka też ramka powstaje wokół wklejonej naklejki. Można również uzyskać ramkę koloru srebrnego, wtedy podkład wybijany jest z alpaki (stop metali). 

Zazwyczaj produkujemy piny metalowe z ramką na motylek (na zdjęciu podpisane nr 1). Jest to prosty i trwały sposób mocowania. Do podkładu przytwierdzany jest na stałe gwoździk, który po przekłuciu materiału zabezpiecza się motylkiem. Jeśli nie chcemy przekłuwać odzieży, przy pinach metalowych z ramką możemy wykonać zapięcie magnetyczne (na zdjęciu nr 3). Wtedy jeden magnes klejony jest do podkładu, natomiast drugi służy jako zapięcie. Piny metalowe z ramką można również mocować na śrubkę z nakrętką (na zdjęciu zapięcie nr 4). Jest to jednak najbardziej inwazyjna wersja mocowania. Gwint śrubki ma około 3mm grubości i przypięcie pina zazwyczaj wymaga zrobienia większego otworu w odzieży. Istnieje możliwość zamontowania zapięcia typu agrafka (na zdjęciu zapięcie nr 2) - opcja dostępna do dużych pinów. 

Piny metalowe żywica z ramka dostępne kształty, piny metalowe z ramką gotowe wykrojniki

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszą firmą! Doradzimy najładniejszy sposób wykonania.

Zamiennie stosowane nazwy: piny metalowe zalewane żywicą z ramką, piny metalowe z ramką na motylek, producent pinów metalowych z ramką, piny metalowe 3d z ramką, piny metalowe z ramką na indywidaulne zamówienie, piny metalowe z ramką z własnym nadrukiem. 

­