Badziki reklamowe z magnesem do lodówki

Jesteśmy producentem badzików, które mogą służyć jako magnes reklamowy do lodówki. Są one produkowane na bazie komponentów wykorzystywanych dla badzików na agrafkę, dzięki temu są stosunkowo tanie. Dodatkowym atutem jest też to, że w przypadku magnesów okrągłych możemy wyprodukować je już od 10 sztuk.

Badziki magnes do lodówki producent, badziki magnes reklamowy do lodówki, badziki na magnes

Produkujemy magnesy na lodówkę okrągłe w następujących rozmiarach: 25 mm, 32 mm, 37 mm, 44 mm, 56 mm, 75 mm. Nie posiadamy gotowych wzorów czy grafik do umieszczenia na badzikach. Każda produkcja wykonywana jest na indywidualne zamówienie, zawiera więc unikatowy projekt czy przesłanie Klienta.

Badziki z magnesem 

Ze względu na sposób ekspozycji tego typu gadżetu - lodówka jest w każdym domu w centralnym miejscu kuchni, zawarty tam przekaz reklamowy widoczny jest dla wszystkich przez długi czas.

Zapraszamy więc do wykorzystania potencjału reklamowego i informacyjnego badzików z magnesem do lodówki. Można przesłać gotowy projekt, na bazie którego powstanie magnes reklamowy lub zlecić przygotowanie projektu naszej firmie - zapraszmy do kontaktu z nami. 

W ofercie posiadamy też inny typ magnesów do lodówki. Jeśli poszukują Państwo magnesów reklamowych prostokątnych czy kwadratowych z własną grafiką w atrakcyjnej cenie zapraszamy do zapoznania się z ofertą magnesów z blaszką

Zamiennie stosowane nazwy: badziki magnes do lodówki, badzik magnes na lodówkę, badzik magnes reklamowy, badziole z magnesem, badziole na magnes do lodówki, buttony z magnesem do lodówki. 

­