Camera covers, zaślepki do kamer 

Produkujemy camera covers, czyli zaślepki na kamerkę w laptopie, tablecie czy komórce. W dobie powszechnego monitoringu i kontroli zdalnie wszystkich czynności, użycie camera covers zapewni użytkownikowi sprzętu elektronicznego choć odrobinę prywatności.

Camera covers zaślepki do kamer producent, zaślepki do kamer na zamówienie, zaślepki do kamer z reklamą

Zaślepki na kamerę do laptopów, które produkuje nasza firma powstają na bazie podkładów wykorzystywanych w produkcji czyścików do telefonów. Standardowo sprzedajemy je umieszczone na kartoniku, zapakowane w woreczek foliowy. Kartonik jest w tym wypadku idealnym miejscem do umieszczenia swojej reklamy, a także wskazane jest umieszczenie na nim instrukcji i porad dotyczących użytkowania. Camera covers w zależności od potrzeb może mieć dowolny kształt i wielkość. Z jednej strony posiada warstwę silikonową (silikon adhezyjny) służącą do przyklejenia na obiektywie kamery, druga strona może zawierać dowolny nadruk reklamowy. Często na kartoniku bazowym wykonujemy zestaw zaślepek o różnych wielkościach. Taki zestaw wykorzystać można na wielu urządzeniach posiadających kamery.

Silikonowa nakładka na kamerę sprawdzi się również w tabletach i smartfonach. Jest prosta w użyciu. Wystarczy umieścić ją warstwą silikonową na kamerce w urządzeniu. Jeśli chcemy korzystać z kamery wystarczy przesunąć zaślepkę. Silikon nie pozostawia śladów na urządzeniach

Inne nazwy: camera covers na zamówienie, zaślepka na kamerkę w laptopie, silikonowa nakładka na kamerę, camera covers producent, producent zaślepek na obiektyw kamery do laptopa. 

­