Piny metalowe firmowe

Produkujemy piny metalowe firmowe na indywidualne zlecenia. Minimalna ilość zamówienia to 50 lub 100 sztuk w zależności od wybranej techniki wykonania.

Piny metalowe firmowe w klapę stanowią doskonały sposób na subtelne wyeksponowanie loga lub nazwy firmy wśród pracowników. Mogą stanowić ważny element identyfikujący z firmą, czy sygnalizujący przynależność do oddziału lub miejsca pracownika w strukturze firmy. 

Piny metalowe firmowe producent

Zazwyczaj produkowane przez nas piny metalowe firmowe zapinane są na motylek. Ten typ mocowania pozwala w prosty i trwały sposób przytwierdzić pina do odzieży. Dla wymagających możemy przygotować piny z zapięciem na magnes, śrubkę lub agrafkę. Istnieje też możliwość przygotowania miksu zapięć w obrębie zamówienia.

W zależności od tego, jaką funkcję ma spełniać pin firmowy możemy zaproponować różne techniki wykonania.

Najbardziej prestiżowe będą piny metalowe tłoczone, a przy ekspozycji nazwy firmy najefektowniej zaprezentują się piny metalowe ażurowe.

Jeśli ma to być ciekawy upominek dla pracownika lub kontrahenta, tańszą alternatywą mogą być piny metalowe zalewane żywicą.

Jako producent metalowych pinów firmowych profesjonalnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie, uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania. Aby otrzymać wycenę i poradę w kwestii techniki wykonania potrzebujemy poglądowy plik - a najlepiej plik wektorowy z logiem, czy nazwą firmy. Na jego podstawie ocenimy możliwości techniczne wykonania pinów firmowych w danej technice, wycenimy i na kolejnym etapie prześlemy propozycje realizacji.

Prześlij nam zapytanie, chętnie odpowiemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do naszej firmy! 

Inne nazwy: piny firmowe, piny metalowe firmowe w klapę, piny firmowe na motylek, producent pinów firmowych, piny metalowe firmowe na zamówienie, piny metalowe firmowe w kształcie logo firmy, piny metalowe firmowe na indywidualne zamówienie, piny metalowe firmowe producent. 

­