Badziki inne nietypowe zastosowania 

Nasza firma zajmuje się produkcją drobnych gadżetów reklamowych. Ważną ich częścią są badziki najczęściej okrągłe zapinane na agrafkę. Jest to rozwiązanie najtańsze i najprostsze. Wykorzystując komponenty stanowiące bazę badzików okrągłych, możemy wykonać stosunkowo tanio inne nietypowe gadżety reklamowe. Propozycje przedstawia fotografia poniżej.

Badziki spinacz lusterko zawieszka producent, spinacz biurowy z nadrukiem, badzik lusterko, badzik zawieszka

Spinacz biurowy z nadrukiem 

- rozwiązanie dostępne tylko dla rozmiaru fi 25 mm. Otrzymujemy funkcjonalny spinacz do papieru z nadrukiem reklamowym. 

Lusterko 

- badzik z lusterkiem dostępny jest dla rozmiaru fi 56 mm oraz fi 75 mm (dla większych nakładów). 

Badzik zawieszka - tasiemka- odznaczenie 

- badzik z tasiemką dostępny jest dla rozmiaru fi 58 mm

Badziki typowe zastosowanie - nietypowe zapięcia

Jeśli chodzi o typowe zastosowanie badzików, czyli wykorzystanie ich jako elementów ozdobnych odzieży w ofercie mamy różne sposoby mocowania ich do ubrań. Zdarzają się bowiem sytuacje, gdy zwykła agrafka nie spełni naszych oczekiwań, a wręcz będzie elementem niepożądanym. Przykładem może być konieczność umocowania badzika do eleganckiej delikatnej bluzeczki, której nie chcemy dziurawić drucikiem agrafki.

W ofercie posiadamy zapięcia magnetyczne do odzieży, które w prosty sposób pozwalają na nieinwazyjne umocowanie badzika. Są one dwuelementowe. Szczegóły tego rozwiązania znajdą Państwo w zakładce zapięcie magnetyczne. Musimy zwrócić uwagę, że jeśli zahaczymy o coś badzikiem, elementy zapięcia ulegną rozłączeniu. Dodatkowo łatwo zgubić jeden z elementów zapięcia i wtedy przestanie ono spełniać swoją funkcję. Jeśli wybraliśmy zapięcie z guzikiem magnetycznym pozostanie nam wtedy magnes do lodówki.

Innym typem bezinwazyjnego zapięcia jest wsuwka. Aby badzika z wsuwką zamocować do odzieży potrzebujemy kieszonki lub innego elementu na garderobie, za który możemy wsuwką zahaczyć.

W ofercie posiadamy również zapięcie typu żabka klips krokodylek. Może ono zawierać zwykłą agrafkę lub możemy ją wymontować. Ten typ zapięcia jest uniwersalny, ale jeśli chcemy wykorzystać żabkę również potrzebujemy klieszonki do umocowania.

Jeśli zasygnalizują nam Państwo swoje potrzeby chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Zamiennie stosowane nazwy: badziki inne mocowania, badziki nietypowe zapięcia, badziki inne zastosowania, badziki spinacz, badzik medal zawieszka, badzik lusterko

­