Badziki z zapięciem magnetycznym do ubrania

Od wielu lat jesteśmy producentem badzików. Zazwyczaj, aby przymocować je do odzieży, wykorzystujemy agrafkę. Jest to zdecydowanie najpopularniejsze i najtańsze rozwiązanie. Jednak nie wszyscy Klienci godzą się z tym, że umocowanie badzika wymaga przekłucia materiału.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy szukają zapięć neutralnych dla odzieży proponujemy zapięcie magnetyczne do ubrania. Jest ono dostępne w różnych wersjach dla wszystkich badzików okrągłych, które mamy w ofercie - oraz niektórych kształtów.

Badziki zapięcie magnetyczne producent, badziki zapięcie magnetyczne do ubrania bez przekłuwania  

W wersji podstawowej zapięcie magnetyczne składa się z badzika, który z tyłu zamiast agrafki ma zamontowany magnes do lodówki. Drugim elementem tego zapięcia jest guzik magnetyczny, który umieszczony po drugiej stronie odzieży przytrzymuje badzik z magnesem we właściwym miejscu. Ten typ zapięcia występuje dla następujących średnic: 25 mm, 32 mm, 37 mm, 44 mm, 56 mm oraz 75 mm. Ponieważ guzik stanowiący drugi element zapięcia jest uniwersalny dla wszystkich rozmiarów, przy większych średnicach badzików moc zapięcia jest proporcjonalnie mniejsza.

Dla większych średnic proponujemy mocniejsze zapięcie magnetyczne listwowe. W tej wersji do badzika zamiast agrafki przyklejana jest na taśmie dwustronnej jedna część zapięcia listwowego, a jego druga część przytrzymuje badzik (listwa z magnesami) po drugiej stronie odzieży. Ten typ zapięcia stosujemy dla średnic: 37 mm, 44 mm, 56 mm, 75 mm oraz 100mm. 

Zapraszamy do kontaktu, zaproponujemy najkorzystniejsze zapięcie zarówno cenowo, jak też funkcjonalnie.

Inne nazwy: badziki zapięcie magnetyczne do ubrań, badziki z zapięciem magnetycznym, zapięcie magnetyczne listwowe do badzików, badziole z zapięciem na magnes, badziki z zapięciem magnetycznym do ubrania bez przekłuwania.  

­