Piny metalowe z herbem

Jesteśmy producentem pinów metalowych z herbem. Oferta skierowana jest głównie do urzędów lub instytucji, które posiadają tego typu znaki i chcą je wykonać w postaci umożliwiającej przypięcie np. do odzieży. Piny metalowe z herbem zapinane na motylek stanowić mogą atrakcyjną pamiątkę wręczaną gościom lub zasłużonym pracownikom.

Piny metalowe z herbem zapinane na motylek wykonać możemy w kilku technikach. Dzięki temu proponowane rozwiązania różnić się będą ceną ale też jakością i estetyką. Piny metalowe z herbami produkujemy od 50-100 sztuk - w zależności od techniki. 

Piny metalowe herby producent, piny metalowe z herbem, piny herby producent, piny herby na zamówienie

Najtańsze są piny z herbem na motylek w wersji zalewanej żywicą z ramką lub bez ramki. W tej technice na metalowym podkładzie umieszcza się naklejkę zalewaną żywicą. Wydruk naklejki wykonywany jest na folii w pełnym kolorze.

Droższą wersję stanowią piny z herbem tłoczone lub odlewane w metalu. W zależności od skomplikowania projektu doradzamy optymalne rozwiązanie.

Najdroższą, ale zarazem najefektowniejszą techniką jest produkcja tłoczonych pinów z herbem, które są później ręcznie malowane. Gotowy produkt można dodatkowo pokryć epoksydem lub galwanicznie uszlachetnić warstwą prawdziwego złota lub srebra.

Standardowo produkujemy piny metalowe z herbem na motylek. W zależności od techniki wykonania możemy również zaproponować inne typy mocowań. Są to: zapięcie magnetyczne lub śrubka.

Chętnie służymy Państwu pomocą w wyborze techniki wykonania i wykończenia Państwa pinów z herbem. Prosimy o kontakt, odpowiemy na pytania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Inne nazwy: piny z herbem, piny z herbem na motylek, producent pinów z herbem, piny z herbami miast na zamówienie, piny z herbem z własnym nadrukiem, piny z herbem miasta producent, producent pinów z herbem miasta. 

­