Badziki na agrafkę inne kształty 

Produkujemy badziki na agrafkę w kilku niestandardowych gotowych kształtach. Oferta skierowana jest do odbiorców, którzy potrzebują inne kształty - w stosunkowo niskiej cenie jednostkowej. 

Badziki nietypowe kształty producent, badziki serce, badziki herb, badziki trójkątne, badziki ośmiokątne, badziki sześciokątne

Posiadamy w ofercie badziki w następujących kształtach:
- badziki w kształcie ośmiokąta o wymiarach 56x56 mm 
- badziki w kształcie serca - 50x46 mm
- badziki trójkątne w rozmiarze 70x62 mm
- badziki owalne - elipsa w rozmiarze 69x45 mm
- badziki w kształcie herbu w rozmiarze 70x50 mm 

Badziki standardowo mają zapięcie na agrafkę. Badziki owalne mogą mieć z tyłu otwieracz do butelek z magnesem lub magnes do lodówki. Badziki w tych kształtach wykonujemy od 100 sztuk z jednego wzoru graficznego. 

Możemy wykonać również badziki w indywidualnym kształcie na zamówienie.  Po otrzymaniu projektu, czy koncepcji produkcyjnych bazując na doświadczeniu, doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki temu Państwa badziki w indywidualnym kształcie będą niepowtarzalne.

Zamiennie stosowane nazwy: badziki na agrafkę nietypowe kształty, badziki w ciekawych kształtach, badziki nietypowe producent, badziki na zamówienie producent, badziole nietypowe kształty, buttony na agrafkę kształty. 

­