Badziki z zapięciem na żabkę - klips

W ofercie naszej firmy dostępne są badziki zapinane na żabkę - klips. Zapięcie to nazywane jest również zapięciem typu krokodylek. Zapięcie to jest wzbogaconą wersją najpopularniejszego zapięcia tego typu gadżetów, czyli zwykłej agrafki.

Mocowanie żabka klips stosowane jest w przypadku gdy klient chce mieć możliwość umocowania badzika bez przekłuwania odzieży tradycyjną agrafką. Najwygodniej wykorzystać to rozwiązanie w przypadku, gdy ubiór do którego chcemy zamocować badzika ma kieszonkę lub występuje inny element garderoby umożliwiający proste zapięcie badzika za pomocą żabki.

Badziki zapięcie żabka krokodylek producent, zapięcie typu klips do badzików buttonów

Stosowane przez naszą firmę zapięcia żabka klips w standardzie mają agrafkę i żabkę klips. Pozwala to na dowolne używanie tych zapięć w zależności od potrzeb. W czasie produkcji na życzenie klienta agrafkę możemy zdemontować. 

Zapięcie typu żabka klips krokodylek mocowane jest do badzika na taśmie dwustronnej. Ze względu na potrzebną do przyklejenia żabki tylną powierzchnię badzika stosujemy ten typ zapięcia dla średnic od 37mm. W naszej ofercie będą to więc badziki w następujących wielkościach: 37 mm, 44 mm, 56 mm, 75mm. Nie polecamy tego typu zapięcia dla największej średnicy badzików. Przy rozmiarze 100 mm zbyt łatwo jest zapięcie tego typu uszkodzić.

W przypadku wątpliwości, czy zapięcie tego typu sprawdzi się w Państwa przypadku, prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie doradzimy bazując na doświadczeniu

Zamiennie stosowane nazwy: badziki z zapięciem krokodylek, badziki żabka klips, badziki na żabkę klips, zapięcia żabka klips do badzików, badziki zapięcie klips krokodylek, badziole z zapięciem krokodylek, buttony z zapięciem żabka klips krokodylek. 

 

­