Badziki prostokątne na agrafkę

Wykonujemy na zamówienia prostokątne badziki zapinane na agrafkę. Jest to tani, a zarazem nietypowy gadżet reklamowy. Szczególnie efektownie wyglądają na takim badziku długie loga firmowe. Nadruk wykonywany jest na papierze w pełnym kolorze CMYK. Dodatkowo wydruk zabezpieczony jest folią.

Badziki prostokątne producent, badziki prostokątne na zamówienie, badziki prostokątne

Produkujemy badziki prostokątne w kilku rozmiarach tj.: 40x25 mm, 55x30 mm, 65x40 mm oraz 70x25 mm. Jeśli Państwa grafika ma inne proporcje doskonałym rozwiązaniem mogą być oferowane przez naszą firmę badziki okrągłe, lub badziki kwadratowe. Jeśli dysponujecie Państwo większym budżetem możemy zaproponować ekskluzywny produkt jakim są piny tłoczone. W przypadku pinów tłoczonych/odlewanych kształt może być prawie dowolny.

Mniejsze rozmiary badzików prostokątnych mają możliwość umieszczenia agrafki w poziomie lub pionie. Ta możliwość dodatkowo uatrakcyjnia przekaz reklamowy badzika. Produkujemy badziki prostokątne już od 100 sztuk z jednego wzoru graficznego. W przypadku tego asortymentu skomplikowanie grafiki nie wpływa na cenę. Zapraszamy do przesyłania zapytań - kontakt z naszą firmą.

Inne zamiennie stosowane nazwy: badziole prostokątne na agrafkę, badziki prostokątne, badziki prostokątne na agrafkę, badziki prostokątne producent, buttony prostokątne na agrafkę, badziki prostokątne z nadrukiem na indywidualne zamówienie. 

­