Badziki - zapięcie wsuwka 

Badziki to popularne i tanie gadżety reklamowe. Często produkowane są na masową skalę. W przeważającej części produkowane przez nas badziki zapinają się na agrafkę. Istnieją jednak inne typy zapięć, które pozwalają spełnić bardziej wyszukane oczekiwania klientów.

Takim typem zapięcia jest wsuwka, którą możemy zamontować do okrągłych badzików w rozmiarach: 37 mm, 44 mm, 56 mm. Jednak najpopularniejszą średnicą wykorzystującą zapięcie typu wsuwka jest rozmiar fi 56 mm. 

Badziki zapięcie wsuwka producent, badziki zapięcie bezpieczne, buttony bezpieczne zapięcie

Bezpieczne zapięcie typu wsuwka stosowane jest zazwyczaj w badzikach z którymi mają mieć kontakt dzieci. Zaletą jest to, że w zapięciu nie ma ostrych metalowych elementów, którymi można się skaleczyć lub ukłóć. Wsuwka wykonana jest z plastiku i w zależności od modelu odlana z plastiku w całości z tyłem badzika lub dopinana do plastikowego tyłu. Uwaga - w obu przypadkach mocne odgięcie wsuwki może spowodować jej odłamanie.

Dodatkowo w tym typie zapięcia musimy pamiętać o tym, że odzież, do której chcemy zamontować badzika musi mieć np. kieszonkę, o którą zahaczymy wsuwkę.

Często stosowanym typem zapięcia, które również nie ma ostrych elementów jest bezpieczne zapięcie magnetyczne. Niestety jest ono dwuelementowe, więc istnieje obawa, że zgubimy element mocujący tego zapięcia.

W przypadku potrzeby wykonania badzików z niestandardowym zapięciem prosimy o kontakt, postaramy się doradzić optymalne rozwiązanie. W ramach większego nakładu możemy przygotować miks zapięć dla tej samej grafiki.

Zamiennie stosowane nazwy: badziki wsuwka, zapięcie wsuwka, bezpieczne zapięcie typu wsuwka, badzik z zapięciem typu wsuwka, badziole z zapieciem wsuwka, buttony z zapięciem wsuwka.

­