Piny metalowe reklamowe

Od kilku lat produkujemy piny reklamowe w wersji na agrafkę oraz na motylek. Mamy w ofercie bogaty asortyment pinów w kilku technikach. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom większości Klientów.

Piny metalowe reklamowe producent, piny metalowe z reklamą na zamówienie, piny metalowe reklamowe

Piny reklamowe metalowe - dla wymagających 

Jeśli pin ma być subtelną reklamą marki, delikatną promocją loga czy nazwy firmy lub ekskluzywną pamiątką: polecamy piny metalowe reklamowe na motylek.

Piny na motylek są wykonywane w całości z metalu. Standardowo mają zapięcie w postaci motylka. Wielkość pinów zapinanych na motylek zazwyczaj wynosi 20 mm-30 mm. Mamy tutaj do dyspozycji wersje tłoczone, odlewane lub zalewane żywicą. Do pinów metalowych reklamowych możemy zamontować kilka typów zapięć - zapięcie typu motylek, magnes, śrubkę. Dodatkowo metalowe piny reklamowe na motylek możemy zapakować w ozdobne pudełko. Taki zestaw stanowi idealny upominek gotowy do wręczenia.

Badziki reklamowe - tańsza alternatywa 

Jeśli pin ma promować wydarzenie, być pamiątką po nim, zawiera dużo treści, daty, skomplikowane grafiki: polecamy piny-badziki reklamowe zapinane na agrafkę.

Produkując piny-badziki na agrafkę, możemy wykonać piny okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Dostępnych jest kilka średnic oraz wielkości. Od małych - 25mm do bardzo dużych, nawet 100mm . Dzięki temu na pinie-badziku możemy umieścić tyle informacji, ile potrzebujemy. W tej technice znakowanie odbywa się w postaci wydruku pełnokolorowego. Daje to dodatkowe możliwości ciekawego zaprezentowania treści.

Każda technika ma swoje zalety i wady. Jesteśmy producentem pinów reklamowych i profesjonalnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Prosimy o kontakt i zasygnalizowanie potrzeb. Pomożemy w wyborze! 

Inne nazwy: piny reklamowe, piny reklamowe na agrafkę, piny reklamowe na motylek, producent pinów reklamowych, piny reklamowe na zamówienie, piny reklamowe z własnym wzorem, piny reklamowe na indywidualne zamówienie, badziki reklamowe na zamówienie, badziki reklamowe producent. 

­